Про нашу компанію

Santini – бренд заснований в 1992 році Доманським Віліславом. До цього дня бізнес належить одній сім’ї.

Сімейний дух присутній практично у всіх сферах, починаючи від керівництва, і до виробництва та працівників. У Santini вся робота з розвитку та керівництва бізнесом лежить на членах однієї родини, зокрема на засновниках Доманських Віліславу та Ірині і їх дітях  — Дмитру та Юлії.

Династия Доманских

Побачити на фабриці  Доманського Віліслава , контролюючого всі процеси виробництва та роботу дітей – звичайна справа. Але фактично бізнесом сьогодні керують дочка Юлія та син Дмитро, завдяки їм виробництво оновлюється, використовуються нові технології, матеріали та підходи. До сімейного бізнесу долучаються всі працівники фірми Santini. Їх цінують та поважають. Всі працюють в команді.

PET_3966-Edit

Фабрика Santini знаходиться в Бердичеві, якій історично був центром виготовлення взуття та шкіри.

Тому на підприємстві поєднуються сучасні технології  зі старовинними техніками взуттєвих майстрів . На кожному етапі виробництва все залежить від людей,від ручної праці та уважності. Особлива характерність виробництва – використання тільки натуральних матеріалів, поєднання сучасного дизайну і комфорту.

Українські жінки і чоловіки заслуговують на найкраще взуття.  Тому наші дизайнери – конструктори розробляють нові колекції чотири рази на рік. Велика увага приділяється якості комплектуючих, матеріалів і готовому взуттю.